KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499457
nr 1449 9457
J H Culver. Signerad, daterad 75. Olja på pannå, 70x55, yttermått inklusive ram: 74x59 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 februari 2022
kl 18:19:22
20/2 00:02:35
300 kr
20/2 21:32:32